Konferencie

Budeme veľmi radi, keď nás budete informovať o pripravovaných vedeckých podujatiach v danom i nasledujúcich rokoch. Takto sa budete môcť podeliť s informáciami omnoho včaššie a so širším okruhom záujemcov o účasť na konferenciách, sympóziách, seminároch, workshopoch a pod.

Vaša akcia môže byť avizovaná aj v sekcii Aktuality.

 Informácie prosíme zasielať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pravidelnou konferenciou SChemS je Zjazd chemikov, ktorý sa pravidelene strieda na Slovensku a v Čechách. Sumárne informácie o slovenských zjazdoch môžete nájsť na stránke Zjazdy chemikov.

Stránky najbližších zjazdov: 

70. sjezd chemiků - 2018 Zlín

71. zjazd chemikov - 2019 Vysoké Tatry

 

Informácie o konferenciách:

Dear colleague,
 
The 4th International Conference on Nanomaterials: Fundamentals and Applications, NFA 2020 will take place in Hotel PATRIA, Štrbské Pleso, High Tatras, Slovakia from November 8. to 11. 2020.

Podľa stavu z piatku 21.8.2020 sa 72. zjazd chemikov v Prahe BUDE konať!

Do 27.8.2020 sú storno poplatky 20 %, neskôr 100 %,  nakoľko usporiadateľom zjazdu vznikli v súvislosti s organizáciou zjazdu výlohy, ktoré museli uhrádzať. V prípade zrušenia zjazdu z "vyššej moci" bude účastníkom vrátená plná suma. 

Organizátori 72. ZCH 2020 Praha

(https://sjezd72.csch.cz/registrace/)

Milí členovia a priatelia SCHS,

ako isto viete, obmedzenia v čase koronavírusu po celom svete prinútili mnohých organizátorov tohtoročných konferencií k ich presunutiu alebo dokonca k úplnému zrušeniu.

Nám je však v tejto chvíli potešením oznámiť, že naši kolegovia z České společnosti chemické sa na základe uvoľnenia opatrení rozhodli, že dlhodobo plánovaný 72. Zjazd chemikov v Prahe SA NAKONIEC USKUTOČNÍ! sjezd72.csch.cz/online-registrace/aktuality/

SCHS sa ako najbližší partner tejto veľkolepej akcie už tradične zúčastní.