Výsledky volieb 2020

Milí členovia SCHS a sympatizanti chémie na Slovensku,

pred pár týždňami sme vás informovali o voľbách do Predsedníctva SCHS a Revíznej komisie SCHS na roky 2021-2024. Jednotliví kandidáti boli postupne predstavení na FB a následne aj na webe SCHS. K dispozícii ste mali aj krátke profily jednotlivých kandidátov priamo pri vašej voľbe. Tento krát sa voľby sa uskutočnili výlučne elektronickou formou a prebiehali od 1. novembra 2020 do 30. novembra 2020.

Nás v SCHS veľmi teší, že z celkového počtu 576 voličov – členov SCHS, ktorí majú v našej databáze aktualizované a platné emailové adresy, vyjadrilo svoje hlasy spolu 320 členov. To predstavuje 56%-nú účasť, ktorá je zároveň rekordná v porovnaní so všetkými predchádzajúcimi voľbami v novodobej histórii SCHS.

Výsledky volieb do Predsedníctva SCHS:

prof. RNDr. Renáta Oriňaková, DrSc.183 hlasov
doc. Ing. Ivan Šalitroš, PhD.172 hlasov
RNDr. Michal Procházka, PhD.161 hlasov
doc. Ing. Zuzana Cibulková, PhD.159 hlasov
Ing. Roman Fišera, PhD.131 hlasov
doc. Ing. Ján Moncoľ, PhD.130 hlasov
RNDr. Eva Viglašová, PhD.98 lasov
RNDr. Róbert Góra, PhD.91 hlasov
  
RNDr. Daniel Repovský, PhD.79 hlasov

Výsledky volieb do Revíznej komisie SCHS:

RNDr. Lenka Lorencová, PhD.201 hlasov
doc. RNDr. Zuzana Vargová, PhD.186 hlasov
RNDr. Slávka Hamuľaková, PhD.176 hlasov

Výsledky volieb nájdete v peknom grafickom prevedení na odkaze: https://vote.electionrunner.com/election/qt0zc/results

Zvoleným ôsmim kandidátom do Predsedníctva SCHS a trom do Revíznej komisie SCHS srdečne blahoželáme a tešíme sa na spoluprácu! Veríme, že budú pracovať v prospech širokej chemickej komunity na Slovensku, a to jednak vzbudzovaním a podporovaním záujmu o chémiu, ako aj propagáciou výsledkov poznania z oblasti chémie. Rovnako vyslovujeme nádej, že v ďalších voľbách bude SCHS etablovaná natoľko, že aj počet kandidátov bude vyšší.

O činnosti nového predsedníctva SCHS Vás budeme aj naďalej pravidelne informovať. Veríme, že aj vy všetci nám zachováte priazeň a ostaňte s nami, čoskoro nás čakajú ďalšie novinky z diania v SCHS.

Pridaj komentár


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.